Tenis de masă

Locație : Sala de sport – Școala primară nr. 2 Balotești

Antrenor: Macarenco Ion (9 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 – 14:00 12:00 – 14:00
14:00 – 15:30 15:00 – 17:00

____________________________________________________________

Locație : Liceul ”Doamna Chiajna”

Antrenor: Popa Dumitru  (18 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00
12:00 – 14:00 12:00 – 14:00 12:00 – 14:00 12:00 – 14:00 12:00 – 14:00

____________________________________________________________

Locație: Școala Gimnazială nr. 2 Berceni

Antrenor: Marcus Gunie (9 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
10:00 – 12:00
12:00 – 13:30 11:00 – 13:00
13:30 – 15:00 16:00 – 18:00

Sah

Antrenor: Filip Matei (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 Moara Vlăsiei 12:00 – 13:30
Școala Gimnazială nr. 2 Balotești

12:00 – 14:00 09:00 – 11:00
16:00 – 18:00 11:00 – 13:00

____________________________________________________________

Antrenor: Ionica Iulia (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 Mogoșoaia

10:30 – 12:00 10:30 – 12:00 11:00 – 12:30
12:00 – 13:30 12:00 – 13:30
Șos. Banatului Chitila
Munții Tatra, București 17:00 – 18:30

____________________________________________________________

Antrenor: Palamar Cristian (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 ”Ion Vișoiu” Chitila
16:00 – 18:00 09:00 – 10:30 11:00 – 13:00 16:00 – 17:30
Liceul ”Ioan Petruși” Otopeni 18:00 – 20:00

____________________________________________________________

Antrenor: Apostu Toader (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 Ciorogârla

11:00 – 13:00 11:00 – 13:00 10:00 – 11:30
11:30 – 13:00
Școala Dărvari 12:00 – 14:00

 

Rugby

Antrenor: Manolache Rareș (18 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 Ciorogârla 18:00 – 20:00
Stadionul Metrorex 16:30 – 18:30 16:30 – 18:30
Școala Gimnazială nr. 2 Buftea 18:00 – 20:00
Școala Gimnazială nr. 1 Chitila 18:00 – 20:00
Competiție AMRB 10:00 – 12:00 10:00 – 12:00
12:00 – 14:00 12:00 – 14:00

____________________________________________________________

Antrenor: Budeanu Adrian (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.1 Ciorogârla

12:00 – 13:30
13:00 – 15:00 13:00 – 15:00
Competiție AMRB

10:00 – 12:00
12:00 – 14:00

____________________________________________________________

Locație: Școala Gimnazială ”Ion Vișoiu” Chitila

Antrenor: Gîrleanu Tiberiu (9 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
08:00 – 10:00 12:00 – 14:00 09:00 – 10:30 08:00 – 10:00
10:30 – 12:00

Handbal

Antrenor: Mareș Mirela (9 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Școala Gimnazială nr.2 Dragomirești Deal 13:00 – 15:00 13:00 – 15:00
Liceul Tehnologic”V. Brătianu „Dragomirești Vale”
  17:00 – 18:30  
18:00 – 20:00 18:30 – 20:00

____________________________________________________________

Locație : Liceul ”Dumitru Dumitrescu” Buftea

Antrenor: Manea Georgiana (18 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:30 – 20.00 18:30 – 20.00 18:30 – 20.00 18:30 – 20.00 18:30 – 20.00 12:00 – 13:30 10:00 – 12:00
20:00 – 21:30 20:00 – 21:30 20:00 – 21:30 20:00 – 21:30 20:00 – 21:30 13:30 – 15:00 12:00 – 13:30
16:00 – 18:00 13:30 – 15:00
18:00 – 20:00

 

Fotbal

Locație : Liceul “Dumitru Dumitrescu” – Buftea

Antrenor: Ion Gheorghe (18 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
11.00-13.00 11.00-13.00 11.00-13.00 08.00-10.00 08.00-10.00
13.00-15:00 13.00-15:00 13.00-15:00 10.00-12.00

____________________________________________________________

Antrenor: Ion Mihai (18 ore/săptămână)

Locație Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
Sala Orașului Buftea 14:00-16:00 14:00-16:00 14:00-16:00 08.00-10.00 08.00-10.00
10.00-12.00 10.00-12.00
Stadionul ”Constantin Bălălău” 12.00-14.00 12.00-14.00

 

Atletism

Locație : Sala “Gabriela Szabo” Voluntari

Antrenor: Iacob Cristina (9 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 09:00-11:00

____________________________________________________________

Locație : Școala Gimnazială “Ion Vișoiu” Chitila

Antrenor: Gîrleanu Marian (9 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
16.00-17.30 11.00-13.00 08.00-10.00 08.00-10.00
17.30-19:00

____________________________________________________________

Locație: Școala “Gheorghe Corneliu” Domnești

Antrenor: Tudor Adrian (18 ore/săptămână)

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17:00 – 19:00 17.00-19.00
19:00 – 21:00 19:00 – 21:00 19:00 – 21:00 19:00 – 21:00